ZAVŘÍT MENU

Přípravář/ka masa Domažlice

Domažlice

Do naší prodejny v Domažlicích přijmeme PŘÍPRAVÁŘE / PŘÍPRAVÁŘKY MASA.

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní české společnosti
  • Na prodejně bez řezníka – ranní směny
  • Odměnu za práci o víkendech a svátcí
  • Odměnu za odpracované roky
  • Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
  • Příspěvek na stravování ve mzdě = paušální stravenky
  • Lázně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na aktivity – program Multisport
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:

  • Zpracovat bourané maso, kterým doplníš pult
  • Práce s mletým masem a výroba polotovarů - vše podle našich receptur
  • Připravit polotovary do teplého pultu (ochucení a zamíchání mletého masa na karbanátky, sekanou.., naložit vepřové maso na výpečky, nakořenit kuřata atp.)
  • Porcování kuřat – zaučíme
  • Úklid a sanitace pracoviště

Po této přípravě následuje prodej a obsluha zákazníků na prodejně.

Co od tebe očekáváme?

  • Pozice je vhodná pro šikovné kuchaře/ky nebo kohokoliv s kladným vztahem k masu.
  • Hledáme zručného a pečlivého kolegu/gyni zapáleného do práce s masem a jeho úpravy.
  • Rádi tě vše naučíme na prodejně
Pracovní poměr Práce na plný úvazek, brigáda
Smluvní vztah Pracovní smlouva, DPP, DPČ

Lokalita

Domažlice

Prodejna se nachází v objektu Penny, ulice Husova třída

Min. vzdělání Základní
Kontakt Kellerová Miluše, +420 725 263 697

Zašlete nám váš životopis

Jméno *
Příjmení *
E-mailová adresa *
Telefonní číslo
Zpráva *
Strukturovaný životopis
Odkud jste se o nás dozvěděli?
ODESLAT