ZAVŘÍT MENU

Řezník / řeznice - celá ČR

Celá ČR

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. hledá ŘEZNÍKA do PODPŮRNÉHO TÝMU.

Hledáme šikovného kolegu, který bude ochotný cestovat v rámci našich prodejen po České republice a pomáhat dle potřeby s bouráním a opracováním masa na našich prodejnách (řidičské oprávnění není potřeba).

Náplň práce:

  • Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu

  • Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti

  • Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách

  • Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti

  • Kontrola kvality, čerstvosti zboží

  • Komunikace a obsluha zákazníků

  • Obsluha pokladny

Co od Vás očekáváme:

  • Ochotu cestovat v rámci našich prodejen po České republice (řidičské oprávnění není potřeba)

  • Praxe s bouráním a opracováním masa (podmínkou)

  • Odborné vyučení v oboru řezník-uzenář (výhodou)

  • Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování

  • Zodpovědný přístup k práci

  • Samostatnost, zručnost a pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci ve stabilní české společnosti na hlavní pracovní poměr

  • Cestování a ubytování na náklady zaměstnavatele

  • Příspěvek na stravování ve mzdě

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Odměnu za práci o víkendech a svátcích

  • Multisport kartu

  • Výhodný nákup masa

  • Odměna za odpracované roky = Lázně / Poukaz

  • Odměna při výročí narození

  • Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let

  • Zaučení na prodejně

Základní informace

Pracovní poměr Práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva

Lokalita

Celá ČR - dle potřeby

Prodejny se nachází objektech Penny

Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30 000 Kč
Kontakt Kellerová Miluše, +420 725 263 697

Zašlete nám váš životopis

Jméno *
Příjmení *
E-mailová adresa *
Telefonní číslo
Zpráva *
Strukturovaný životopis
Odkud jste se o nás dozvěděli?
ODESLAT