ZAVŘÍT MENU

Přidejte se k nám

Přidejte se do našeho týmu! Máte rádi vše kolem masa, baví vás pracovat s lidmi? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, hledáme právě vás – šikovné lidi s praxí i bez. V případě řezníků hledáme zkušené či vyučené posily, v těch ostatních rádi zaučíme i uchazečky a uchazeče bez předchozí praxe v oboru.

Podívejte se na kompletní seznam volných pozic do našich prodejen po celé ČR.

Markéta Sokolová

Z brigádnice personalistkou

Markéta Sokolová u nás začala pracovat ještě coby studentka střední školy na prodejně v Telči. Na pozici brigádnice měla na starosti základní činnosti jako je krájení, doplňování a příprava pultu, úklid, od plnoletosti byla také na pokladně. V prodejně v Telči pokračovala i během studia na vysoké škole

Během studia u nás absolvovala dvoutýdenní kancelářskou praxi, která pro ni byla velkou výhodou ve chvíli, kdy začala zodpovídat také za administrativní chod prodejny a později při nástupu do kanceláře v centrále Novák maso uzeniny.

Po dokončení vysoké školy se rozhodovala, co dál. Přestože původně chtěla pracovat v oboru, který vystudovala, rozhodla se nakonec pokračovat dál v telčské prodejně, kde nastoupila na plný úvazek na podzim 2017. Za půl roku se stala vedoucí této prodejny s týmem šesti lidí.

Markéta si během svého působení v Telči prošla všemi pozicemi, perfektně se orientovala v praxi a dobře věděla, co jako vedoucí musí udělat a na co dohlédnout.< /br> O šikovnosti a schopnosti Markéty jsme věděli, a když se otevřela nová pozice HR asistentky, bylo přirozené, že jsme ji do výběrového řízení pozvali. Markétu pozice zaujala, do výběrového řízení se přihlásila a vyhrála. Protože byla trochu nervózní z přesunu do Prahy, domluvili jsme se, že se vždy může vrátit zpět na pozici vedoucí prodejny. Na to zatím ale Markéta ani nemyslí, nová práce ji baví. Je sice náročná, ale zároveň ji posouvá dál, a to nejen profesně.

A jak by Markéta reagovala, kdybyste jí před časem řekli, že bude pracovat v personálním oddělení a mít na starosti nábor? „Rozhodně bych tomu nevěřila, už na studiích jsem byla rozhodnutá, že budu pracovat v oboru sociální práce. Osud mi ale nabídl jinou šanci.“

Kraj:
- všechny -
Okres:
- všechny -
Úvazek:
- všechny -
1 2 3 4 5