ZAVŘÍT MENU

Brno
NOVÁK maso - uzeniny

PO–PÁ: 7–20
SO: 7–20
NE: 7–13

ZANECHTE VZKAZ

Adresa a kontakt

Přístavní 1321, 63500 Brno

+420 725 109 390

Naši řezníci

Otto Křeček

Řezníkem 30 let

Zárukou řeznické kvality je Otto Křeček už víc než 30 let. Pod palcem má spolu s Vilémem Kryštofem prodejnu v Brně-Bystrci, kterou jsme otevřeli v roce 2019. Jeho prioritou je kvalita a vzhled masa. A které je podle něj nejlepší? Hovězí zadní. Sám si rád pochutná na vepřové pleci.

Vilém Kryštof

Řezníkem více než 12 let

Řezníkem je Vilém Kryštof už víc jak 12 let. Potkat se s ním můžete v brněnské prodejně v Bystrci, kde tvoří sehranou dvojici s kolegou Otto Křečkem. Prioritou je pro něj kvalita masa a jeho vzhled a prezentace v pultu. Nejraději má vepřové maso, speciálně bůček a krkovici, které také rád doporučí zákazníkům.

Jiný kraj, jiné chutě

Kvalita je alfou a omegou všeho, co děláme. A protože vám, našim zákazníkům, nasloucháme, spojujeme se s těmi, jejichž produkty máte rádi. V našich prodejnách proto nenajdete vždy zcela stejnou nabídku, přizpůsobujeme ji totiž místní poptávce v duchu hesla „jiný kraj, jiné chutě“. Pečlivě vybíráme jen lokální dodavatele, kteří sdílí stejnou filozofii jako my a pro něž je také důležitá česká kvalita, čerstvost a poctivé řemeslo.