ZAVŘÍT MENU

Karlovy Vary
NOVÁK maso - uzeniny

PO–PÁ: 7–20
SO: 7–20
NE: 7–13

ZANECHTE VZKAZ

Adresa a kontakt

Frimlova 963/1, 36017 Karlovy Vary

+420 725 109 382

Naši řezníci

Petr Sedlák

Řezníkem 10 let

Petr Sedlák s 10letou řeznickou pracuje praxí v karlovarské prodejně Tuhnice, kterou má na starosti spolu s kolegou Lubošem Petříkem. Důležitá je pro něj prezentace masa v pultu, ale především spokojený zákazník. Těm na jejich dotazy rád doporučí krkovice, osobně tíhne spíš k hovězímu, konkrétně k roštěné.

Rudolf Würdinger

Řezníkem 40 let

Rudolf Würdinger, který se pyšní 40letou řeznickou praxí, pracuje ve dvojici s Martine Nekorancem v karlovarské prodejně Stará Role. Potrpí si hlavně na čistotu. Jeho tipem na kvalitní a chutný kus masa je vepřová krkovice, kterou si také sám rád dá, stejně jako cokoliv vepřového.

Jiný kraj, jiné chutě

Kvalita je alfou a omegou všeho, co děláme. A protože vám, našim zákazníkům, nasloucháme, spojujeme se s těmi, jejichž produkty máte rádi. V našich prodejnách proto nenajdete vždy zcela stejnou nabídku, přizpůsobujeme ji totiž místní poptávce v duchu hesla „jiný kraj, jiné chutě“. Pečlivě vybíráme jen lokální dodavatele, kteří sdílí stejnou filozofii jako my a pro něž je také důležitá česká kvalita, čerstvost a poctivé řemeslo.