ZAVŘÍT MENU

Moravské Budějovice
NOVÁK maso - uzeniny

PO–PÁ: 7–20
SO–NE: 7–20

ZANECHTE VZKAZ

Adresa a kontakt

Tyršova 206, 67602 Moravské Budějovice

+420 725 109 361

Naši řezníci

Petr Křivan

Řezníkem 19 let

Už 19 let žije řezničinou Petr Křivan, s nímž se můžete potkat v prodejně v Moravských Budějovicích, stejně jako s jeho kolegou Martinem Růžičkou. Petr je pes na čerstvost a kvalitu masa. Pokud od něj budete chtít tip na výborný kousek masa, doporučí vám hovězí zadní. Jeho osobní srdcovkou je ovšem krkovice.

Martin Růžička

Řezníkem více než 22 let

Už víc než 22 let je řezníkem Martin Růžička, který pracuje společně s Petrem Křivanem v prodejně v Moravských Budějovicích. Dbá především na čerstvost a prvotřídní kvalitu masa. Jeho nejoblíbenějším masem je krkovice, kterou rád doporučí spolu s plecí i svým zákazníkům.

Jiný kraj, jiné chutě

Kvalita je alfou a omegou všeho, co děláme. A protože vám, našim zákazníkům, nasloucháme, spojujeme se s těmi, jejichž produkty máte rádi. V našich prodejnách proto nenajdete vždy zcela stejnou nabídku, přizpůsobujeme ji totiž místní poptávce v duchu hesla „jiný kraj, jiné chutě“. Pečlivě vybíráme jen lokální dodavatele, kteří sdílí stejnou filozofii jako my a pro něž je také důležitá česká kvalita, čerstvost a poctivé řemeslo.