ZAVŘÍT MENU

O nás

Jsme české řeznictví a uzenářství pro všechny, kteří chtějí kvalitu. Víme, na čem vám záleží, proto u nás hraje prim českost, čerstvost, férovost a řemeslo. Čerstvé maso pro vás každý den v našich prodejnách připravují zkušení řezníci.

Naše hodnoty

Čerstvost a kvalita

Čerstvost a kvalita jsou pro nás naprosto klíčové. Chceme pro naše zákazníky to nejlepší. Naši zaměstnanci i dodavatelé proto dodržují naše přísná pravidla.

Český původ masa

Maso na našich pultech je z prověřených českých chovů s detailním značením původu. Mimo zahraničních specialit u nás jiné maso nenajdete. Prodáváme takové maso, které bychom sami chtěli jíst.

Řemeslo

Naši řezníci na prodejně denně bourají a připravují do prodeje čerstvé maso. Navíc jsou připraveni podělit se o své zkušenosti. Není nad radu od zkušeného řezníka!

Inovace a růst

Neusínáme na vavřínech, zlepšujeme nabídku našich výrobků a služeb. Soustředíme se na spolupráci s dodavateli přímo z okolí našich prodejen a během roku uvádíme do prodeje mnoho novinek včetně výrobků od malých výrobců a farmářů.

Blízkost

Prodejní místo je naší vizitkou. Průběžně inovujeme naše stávající prodejny a také hledáme nové prostory. Jsme našim zákazníkům na dohled i na dosah.

Férová spolupráce

Vážíme si našich zaměstnanců, partnerů i dodavatelů a snažíme se, aby byli stále spokojení. Hledáme také šikovné dodavatele přímo v okolí našich prodejen a pomáháme jim růst.

Jiný kraj, jiné chutě

Kvalita je alfou a omegou všeho, co děláme. A protože vám, našim zákazníkům, nasloucháme, spojujeme se s těmi, jejichž produkty máte rádi. V našich prodejnách proto nenajdete vždy zcela stejnou nabídku, přizpůsobujeme ji totiž místní poptávce v duchu hesla „jiný kraj, jiné chutě“. Pečlivě vybíráme jen lokální dodavatele, kteří sdílí stejnou filozofii jako my a pro něž je také důležitá česká kvalita, čerstvost a poctivé řemeslo.

Historie

Historie našeho českého řeznictví Novák maso-uzeniny se začala psát v roce 1994. Právě tehdy jsme začali po celé České republice otevírat jedny z prvních specializovaných řeznických prodejen se širokou nabídkou masa a uzenin. Kromě nich nabízíme také lahůdky, pečivo, zákusky a doplňkový sortiment.
Najdete nás v prostorách supermarketů, nebo jako samostatné prodejny, jejichž počet rozšiřujeme. Prodejny postupně procházejí přestavbou a modernizací, vybavujeme je nejmodernějšími technologiemi a sjednocujeme jejich design. Na novém konceptu pracujeme od roku 2018, kdy jsme začali měnit první prostory a představili jsme vám také nové logo.

Naším esem v rukávu jsou zkušení řezníci, kteří pro vás v našich prodejnách denně připravují čerstvé maso. Seznamte se svým řezníkem.
Po celou dobu fungování, od vzniku až do současnosti, si zakládáme na řemesle, kvalitě, čerstvosti a českém původu masa. Jsme české řeznictví pro všechny, kteří chtějí kvalitu.

Co pro vás chystáme?

Postupně rozšiřujeme spolupráci s malými výrobci a farmáři, jejichž oblíbené regionální výrobky najdete na pultech našich prodejen. Naším cílem je, aby prodejny spolupracovaly s vyhlášenými dodavateli přímo z jejich okolí a tím podpořily svůj kraj a českou kvalitu. Zapracovali jsme také na nabídce sortimentu – těšit se můžete například na novinky sezónních výrobků a produkty vlastní výroby včetně teplého bufetu.